sramek-sako.png

1.

Ing. Pavel Šrámek, MBA, 54 let, má 3 syny

Farmář, podnikatel na rodinné farmě Milknatur, manažer, bývalý poslanec Parlamentu ČR, farmaří na rodinné farmě Milknatur, plynně anglicky, komunikativně německy a rusky, 1.místopředsedou ADS. 

Vystudoval technickou univerzitu v Plzni (1988) a v letech 2008-2009 vystudoval prestižní MBA na Pittsburské Univerzitě v USA. Má 20-ti leté zkušenosti z mezinárodního obchodu, pracoval jako generální ředitel Střední a Východní Evropu v potravinářských společnostech. "Potravinová globalizace je minulostí a její potenciál se vyčerpal, budoucnost je v regionální produkci čerstvých potravin, je třeba se vrátit ke kořenům a nepřevážet sterilní potraviny tisíce kilometrů po světě", tvrdí náš lídr do voleb. V letech 2013-17 byl poslancem parlamentu ČR, kde zastával post místopředsedy zahraničního výboru sněmovny a podvýboru pro živočišnou výrobu. Prosadil tzv. zelenou naftu i pro živočišnou výrobu s tvz. principem VDJ/ha, tedy kdo produkuje organickou hmotu a vrací ji zpět do půdy, aby půda lépe zadržovala vodu v krajině, ten dostane největší slevu na naftě. Je celoživotní sportovec, rád si zahraje tenis a volejbal, miluje přírodu a život, rád čte a studuje historii. Tvrdí, že největším nebezpečím politiky je mlčící většina a to, že nás vedou neschopní a všehoschopní. Nesnáší lháře a podvodníky. Už se nechce dívat na devastaci českého zemědělství, především na snižování živočišné výroby, na nerovné podmínky českých farmářů vůči jejich kolegům v Západní Evropě. Když jednotný trh, tak stejné podmínky pro všechny, proto kandiduje do Evropského Parlamentu, aby i čeští zemědělci, farmáři i sedláci, měli stejné podmínky pro podnikání jako jejich kolegové v tzv. "starých" zemích Evropy. Prostě jak říkal A.Švehla: "Agrárníci malí, střední i velcí, venkov jedna rodina."

DSCF8852-bile_pozadi-pro_web.jpg

2.

Bc. Petr Šrámek, 24 let, svobodný

Farmář a podnikatel, student Vysoké školy ekonomické v Praze, mluví plynně anglicky a španělsky, je předsedou ADS.

Náš kandidát č.2 do Evropských voleb vystudoval bakaláře na Vysoké škole ekonomické (VŠE) v Praze a příští rok bude promovat a usilovat o titul Ing. na fakultě mezinárodních vztahů (VŠE). Absolvoval roční stáž v poslanecké sněmovně, pracoval na Ministerstvu financí v odboru Mezinárodních právních služeb a pracoval na Generálním ředitelství finanční správy v odboru Vnějších vztahů. Se svým otcem a strýcem farmaří na rodinné farmě Milknatur, kde má na starosti výrobu, zpracování a prodej výrobků. V roce 2014 založil se studenty Přednáškový klub z.s. na Západočeské univerzitě v Plzni, kde pořádá zdarma vzdělávácí a přínosné akce pro veřejnost v širokém okolí. Před čtyřmi lety spoluzakládal Agrární demokratickou stranu a dnes je předsedou. Chce obnovit malý a střední zpracovatelský a potravinářský průmysl v České republice neboť jak řiká: „V České republice je obrovská díra na trhu s výrobou potravin, český spotřebitel český produkt vyhledává, mnohdy upřednostňuje, ale bohužel není ho dostatek."  

Ivan_c3.jpg

3.

Ing. Ivan Mittner, 70 let, 3 děti, 5 vnoučat

Podnikatel a zemědělec, zootechnik, bývalý ředitel Osevy Jaroměřice nad Rokytnou, osobní finanční porace, mluví německy, rusky a italsky, je místopředsedou ADS. 

Náš kandidát č.3 do Evropských voleb vystudoval Vysokou zemědělskou školu Brno, hraje tenis, miluje přírodu, provozuje myslivost (myslivecká stráž). Před čtyřmi lety zakládal Agrární demokratickou stranu. Nesnáší podvodníky, lháře, nesouhlasí s likvidací českého zemědělství, s nastaveným  způsobem dotací do zemědělství, likvidačním způsobem obdělávání půdy a s nerovnými podmínkami českých zemědělců vůči zemědělcům ostatních států EU. Je nutné, aby byly pro všechny zemědělce EU rovné podmínky. Proto kandiduje do Evropského Parlamentu.